Změnit velikost textu

Pravidla fóra

sekci BAZAR se prosim vyvarujte ot a komentaru k danym inzeratum... Neni to CHAT, ale inzerce a tak k tomu prosim take pristupujte!!!
Pokud chtele rozvádět různorodé teroie, navštivte k tomu sekci pokec, a kláboste, co je libo...

OT, komentare, prispevky "mimo misu" a emotikonove odpovedi budou mazany, nebot v tomhle tematu nemaji co delat.

Pokud zakládáte nový inzerát, pojmenujte jej tak, aby bylo na první pohled zřetelné,po čem je poptávka, pokud sháníme věc, u které neznáme přesný název, použijeme fotku :-)
Když to zřejmé nebude, dovolím si toto upravit :wink:

Prosim, sledujte sve inzeraty a udrzujte je aktivni, jakmile se prodaji, nebo se rozhodnete si je nechat nebo cokoliv, co zamezi dalsimu prodeji, oznamte to v soukrome zprave me a ja to smazu, at to tu mame aktualni!!! Dekuji[/b]

Od 17.9.2009 budě nově platit, že inzerát, který nesplňuje pravidla fóra, bude nemilosrdně SMAZÁN !!! Pravidla platí pro všechny ...
[/b]
Inzerát starší 30 dní, který bude nečinný, smazán, zabráníme tím hromadění neaktivních, prošlých a neplatných inzerátů. o které se prodejce už po prodeji nestará a nebo se neobtěžuje sem chodit...[/b]

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Zadní spoiler a doplňky interiéru
PříspěvekNapsal: 12 kvě 2019 20:03 
Tigrátko
Tigrátko

pohlaví: Muž
Kraj: Plzeňský
Zdravím všechny dávám dohromady tigru na léto pro přítelkyni a chybí mi par věci které se nedaří sehnat. Jedna z nich je vysoký spoiler jako je na foto. Dále sedačky ve slušnem stavu klidně z jiného auta co pasuji. Vzpěry kufru, panty předních dveří, skříňka pod volantem i s packami, venkovní kliky dveří, a spínač stahování středního okna.https://images.app.goo.gl/tZhqeVjnjYpwnEfs5

Profil Poslat e-mail  

Předmět příspěvku: Re: Zadní spoiler a doplňky interiéru
PříspěvekNapsal: 12 kvě 2019 20:18 
Moderátor Tigrů
Moderátor Tigrů

Kraj: Vysočina
Čus to křídlo by šlo koupit http://plasttuningshop.eu/index.php?mai ... ts_id=2906

Spínač na šíbr ti chybí nebo to okno nefunguje ???

Předmět příspěvku: Re: Zadní spoiler a doplňky interiéru
PříspěvekNapsal: 12 kvě 2019 20:22 
Tigrátko
Tigrátko

Kraj: Plzeňský
Za to křídlo díky moc u nás v ČR jsem ho našel jen za 6k a to mi přišlo trochu moc. Jinak spínač na šíbr funguje ale nevymackava se a občas je problém to okno zase zavřít tak bych ho asi radsi vyměnil za jiný. Jinak jsem se chtěl ještě zeptat jelikož ná tej stránce mají platbu předem na účet. Objednaval si tam něco nebo víš o někom..? Aby mi to vůbec přišlo.. :118:

Profil Poslat e-mail