Změnit velikost textu

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: VELKÁ vůle na řazení
PříspěvekNapsal: 17 říj 2006 15:36 
Ahoj. Včera jsem se byl podívat na Tigru - rv95,1.6 16V,klima,liťáky... za 66000Kč. Projel jsem ji a vůbec jsem nebyl nadšený z vůle na řazení. Místo jedničky se většinou zařadila zpátečka, prostě děs. Chci se zeptat, jestli se tento problém dá řešit nějakou jednoduchou (a levnou) cestou. Je to jen těma táhlama, nebo ta převodovka už má prostě svý za sebou?
Ještě se chci zeptat jestli měly všechny tigry imobilizér a cnetrální zamykání - tahle má el.okna+zrcátka klimu,ABS... Ještě mám dotaz k tomu displeji na palubce - ten je jen k origo rádiu (který tam není), nebo zobrazuje např.teplotu,čas atd.?V tý tigře totiž nesvítil - nemusí se někde zapnout?
Asi mám blbý dotazy, ale Tigru neznám a chci ji koupit - prostě mě nadchla.

Díky za rady. Jeník

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 17 říj 2006 15:43 
Admin Tigrů
Admin Tigrů

Images: 3
pohlaví: Muž
Hele odkud jsi? Ten dispelj musí svítit furt a máš tam hodiny datum a teplotu a když máš origra rádio tak se ti tam objevují i stanice atd.. s tím řazením to je ojeb to fakt nevím snad ti někdo poradí tak centrál snad by měla mít a imobilizer to poznaš podle toho co máš v tom klíčku když ho rozeberš

Profil Poslat e-mail Osobní albumm  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 17 říj 2006 16:02 
Jsem od Třebíče. Ten displej mě teda štve... To řazení slíbil že opraví, jdu se na ni podívat ještě příští týden, pokud to bude v poho tak ji beru. Motorově se mi zdála dobrá... Ale pořád si říkám že ta cena je dost nízká, až podezřelá... je fakt že má pár kosmetických vad na laku a v interiéru, ale stejně... Má mít nalítáno 100t.km, ale podle mého má asi víc...

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 17 říj 2006 16:06 
Master Tigr - Tigřice
Master Tigr - Tigřice

S tim displejem ma Zed pravdu - mel by to ukazat datum, cas a venkovni teplota furt. Ovsem pod vypinacem na hlavni venkovni svetla je kolecka na ztlumeni osviceni displeje a budiky. Je mozny je sviceni displej mas jenom ztlumeni.

Co se tyce razeni, rozhodne bys nemel mit problemy s razenim zpatecku misto jednicku - radici paka by melo mit pojistku ve forme krouzku kterou se zveda abys zpatecku vubec mohl radit. Za vule na razeni muze spis kvalty nez prevodovku.

Vsechny Tigry maji central, ale ne vsechny maji imobilizer.

Jinak 66 tisic je dost levny takze byt tebe bych necekal zadny zazraky co se tyce stav auta.

Obrázek

Profil Poslat e-mail  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 17 říj 2006 16:19 
Zázraky nečekám, mylsím že ta cena je nižší hlavně kvuli kosm. vadam. Má to horší lak na nárazníkách,chybý plastový kryt L zrcátka (mimo jiné dá se sehnat jen kryt a kolik může stát??), ale kastle není nějak poškrábaná ani pomačkaná což je good. Dále nějaký drobný vady v interiéru... Ješte se chci zeptat jak tam funguje klima - např. Renault u klimaček má tlačítko ACC - zapnutí klimy, jak je to tady?Takový tlačítko jsem tam neviděl... Ještě dotaz,když jsou zrcátka v el. tak jsou i vyhřívaná?

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 17 říj 2006 16:28 
Master Tigr - Tigřice
Master Tigr - Tigřice

Jeník píše:
Zázraky nečekám, mylsím že ta cena je nižší hlavně kvuli kosm. vadam. Má to horší lak na nárazníkách,chybý plastový kryt L zrcátka (mimo jiné dá se sehnat jen kryt a kolik může stát??), ale kastle není nějak poškrábaná ani pomačkaná což je good. Dále nějaký drobný vady v interiéru... Ješte se chci zeptat jak tam funguje klima - např. Renault u klimaček má tlačítko ACC - zapnutí klimy, jak je to tady?Takový tlačítko jsem tam neviděl... Ještě dotaz,když jsou zrcátka v el. tak jsou i vyhřívaná?

Ta zrcatka spis budes muset koupit cela si myslim. Klima funguje tak, ze musis tahat jeden z tech 3 otocnich ovladacu k sobe (bohuzel nereknu ktery, klima nemam).

Obrázek

Profil Poslat e-mail  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 17 říj 2006 17:39 
Tygříček
Tygříček

Kraj: Hl. M. Praha
Sádlo píše:
Jeník píše:

Ta zrcatka spis budes muset koupit cela si myslim. Klima funguje tak, ze musis tahat jeden z tech 3 otocnich ovladacu k sobe (bohuzel nereknu ktery, klima nemam).

ten prvni zleva. druhy je zadno okno. Kazdopadne moje Tigra central nema. Zamyka se klicem kazdy dvere.

Profil Poslat e-mail  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 17 říj 2006 19:08 
Moderátor Tigrů
Moderátor Tigrů

Ty vůle můžou bejt v tom plastu co je pod tou koženkou vem za ten rámeček a podívej se na to ale nevím kolik to stojí ....jestli ti tam jde zpátečka tak můžeš mít ulomenej tu pojstku kterou zvedáš tím kroužkem jak psal sadlo ....

Profil Poslat e-mail  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 18 říj 2006 08:01 
Master Tigr - Tigřice
Master Tigr - Tigřice

Kraj: Hl. M. Praha
nebo ji někdo poskládal z bůhvíčeho a tyhle věci už prostě nedotáh :roll:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 18 říj 2006 08:19 
Tigr - Tigřice
Tigr - Tigřice

Images: 8
Kraj: Jihomoravský
Jinak krytku z5nýho zrcátka seženeš na vrakáči za pár korun.....

Tyjo - v Třebíči a okolí se ty Tigry nějak množí - zachvíli budeme fákt početná rodina :mrgreen:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 18 říj 2006 08:26 
Moderátor Tigrů
Moderátor Tigrů

JPS píše:
nebo ji někdo poskládal z bůhvíčeho a tyhle věci už prostě nedotáh :roll:
nebo tak ale dá se to v pohodě spravit ...jestli to je vtom 8-)

Profil Poslat e-mail  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 19 říj 2006 18:59 
Sváťulíneček píše:

Tyjo - v Třebíči a okolí se ty Tigry nějak množí - zachvíli budeme fákt početná rodina :mrgreen:

Jejda, ty seš taky z Třebíče? Ale tvoji Tigru jsem snad ješte nepotkal, nebo si ji nepamatuju... Jsi přímo z Třebíče? Kolik je v Třebíči vůbec "Tigráků"?? A je tady poblíž nějakej vrakáč s dílama na Tigru?

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 20 říj 2006 10:42 
Tigr - Tigřice
Tigr - Tigřice

Images: 8
Kraj: Jihomoravský
Jeník píše:
Sváťulíneček píše:

Jejda, ty seš taky z Třebíče? Ale tvoji Tigru jsem snad ješte nepotkal, nebo si ji nepamatuju... Jsi přímo z Třebíče? Kolik je v Třebíči vůbec "Tigráků"?? A je tady poblíž nějakej vrakáč s dílama na Tigru?

jako ofiko se znám se třema dalšíma Tigrama , ale jezdí jich tady tak kolem 8.
jinak já jsem přímo z třebíče - a moje tiginka je k vidění vlastně každej den na náměstí na parkovišti - páč na městě dělám 8-)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 20 říj 2006 12:31 
Sváťulíneček píše:
Jeník píše:
Sváťulíneček píše:

jako ofiko se znám se třema dalšíma Tigrama , ale jezdí jich tady tak kolem 8.
jinak já jsem přímo z třebíče - a moje tiginka je k vidění vlastně každej den na náměstí na parkovišti - páč na městě dělám 8-)

Tak asi málo koukám po náměstí... :mrgreen: Já znám jednu Tigru ze Sokolí - černá 1.4... Hele a je tady někde poblíž nějakej ten vrakáč??

Předmět příspěvku: Re: VELKÁ vůle na řazení
PříspěvekNapsal: 20 říj 2006 14:56 
nazdar Jendo jen k tomu budiku s teplotou tak opravdu svitit nebude kdyz je venku radio teda kdyz jsou vymontovany kabely od nej protoze je napajeny z radia . Menil sem radio a taky sem na to ziral nez jsem na to prisel a stalo se mi treba ze svitila jen polovina toho budiku a nesvitil datum