Změnit velikost textu

Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Profil
PříspěvekNapsal: 02 úno 2011 22:17 
Master Tigr - Tigřice
Master Tigr - Tigřice

Images: 3
pohlaví: Muž
Kraj: Vysočina
ivanku fakt sorry, ale zklidni se..fotku chapu jako jedinej smysluplnej dukaz toho v jakym stavu je dana vec a aspon dokazes ze tu vec vubec mas...
kdyz to nekomu tak strasne vadi, nemusi kecat jinejm lidem do inzeratu a vubec tu nemusi inzerovat neob sme chodit...nikdo te do toho nenuti

Profil Poslat e-mail Osobní albumm  

PříspěvekNapsal: 02 úno 2011 22:36 
Master Tigr - Tigřice
Master Tigr - Tigřice

Images: 0
Kraj: Moravskoslezský
Beago: 8-) Souhlas. Jinak v Klidu :wink: u ivanka se jedna o cistou provokaci. Misto toho aby lide byli radi ze se tu lidi o to staraji!!!Tak jeste pyskuji fakt supr. :roll:

Obrázek

Profil Osobní albumm  

PříspěvekNapsal: 02 úno 2011 22:42 
Tigrouš
Tigrouš

:ohhhh

PříspěvekNapsal: 02 úno 2011 23:10 
Master Tigr - Tigřice
Master Tigr - Tigřice

Kraj: Hl. M. Praha
castecene souhlasim s ivankem a asi plne s ponikelem.. i kdyz ted na bazos nemam tolik casu kolik bych chtel, tak proste buzerovat nekoho kvuli fotce se mi nechce... kdyz o to nekdo ma zajem, tak at dotycnemu napise.. cus pindo, mohl bys mi udelat fotku? popr jakou si predstavujes cenovku... kazdopadne treba co se tyce techniky, tak fajn at je v ni poradek, ale tak to by treba muselo fungovat hledej na prispevky starsi jak par tejdnu.. atd..a hlavne mit moznost davat prispevky do obecne kdyz nevim kam zaradit, i kdyz vim kam to zaradit... ale nemuzu tam psat je divne... :roll:

http://www.jiriprokop.cz

Profil Poslat e-mail  

PříspěvekNapsal: 02 úno 2011 23:32 
Bůh Tigrů
Bůh Tigrů

delejte si co chcete :125:

Profil Poslat e-mail  

PříspěvekNapsal: 03 úno 2011 00:04 
Master Tigr - Tigřice
Master Tigr - Tigřice

Images: 151
:smich :smich :smich :smich řeknu to zkráceně,ty lidi co to tu založili už jsem nechodí a proč?????a že si tu některý hrajou na velitele to tu ví všichni,tak bud je budete poslouchat nebo sem přestanete chodit 8-) 8-) už dřív mi tu mazali připomínky tak jsem tu asi půl roku nebyl :smich :smich :smich :smich a nikomu jsem nechyběl tak nebudete chybět ani vy když vám nechybí ty co to tu začli :cry: :cry:

PříspěvekNapsal: 03 úno 2011 00:06 
Master Tigr - Tigřice
Master Tigr - Tigřice

vzpominky zustanou :107: :107:

Profil Poslat e-mail  

PříspěvekNapsal: 03 úno 2011 00:07 
Master Tigr - Tigřice
Master Tigr - Tigřice

Images: 151
jj jen škoda že nepřijedou na sraz :cry: :cry:

PříspěvekNapsal: 03 úno 2011 07:14 
Master Tigr - Tigřice
Master Tigr - Tigřice

resi se tu to, co milionkrat dokola uz se resilo a milion lidi kvuli tomu odeslo ... Poradek musi byt a pravidal jsou tu ne pro nas mody a adminy, abychom si honili triko, ale aby tu byl poradek, aby se tu daly veci najit, aby jste se dozvedeli jsak si neco opravit, upravit a neco sehnat. A pokud nechapete, ze my to delame zadarmo, v nasem volnem case a ze nam to zabere tri prdele casu, jen proto, ze clovek nema 5 minut cas na to, aby si precetl pravidla, tak to me fakt mrzi a sere zaroven... Znam X jinych for, kde se s lidma nestvou, poprve smazou post a upozorni je, udelaji to zas, dostanou BAN, tady Vas jeste vodime za rucicku a davame si tu praci, ze Vam napiseme, co je spatne, co mate doplnit a i to se Vam zda malo ... Myslite si, ze je to upplna prdel tady delat poradek? Jo? Tak si to zkuste, Tigerse uz to resit porad dokola nebavi a jestli Vam to udela dobre, klidne se misto me muzete starat o Bazar, at vidite, jaka je to sranda....
P.S: Pepkre, vzpominas na stray psy, kteri sem nechodi, ale porad maji tigru, ja znam spostu starych psu, kteri sem chodi , i kdyz tu tigru davno nemaji ... taky jsem tu rok mozna vic nebyl a nic se nedeje, ale kdo chce, porad si tu sve najde...

PříspěvekNapsal: 03 úno 2011 07:48 
Master Tigr - Tigřice
Master Tigr - Tigřice

Images: 24
okej..takze zase diskuze, ktera probiha pravidelne kazde 3 mesice.

Fotka u predmetu, ktery neni jasny jak bude vypada by na vyzadani byt mela...ale ne takovym postupem, jak se tady odrazuji novacci.
Stejne tak kritika...pokud jsi adminem nebom modem, tak si nemuzes vylivat zlost, ze prisel 50ty clovek v poradi, ktery udelal chybu...pro Tebe je 50ty, ale on je tady poprve a podle toho by se meli slusni lide chovat, dle meho.

Dale specialne Ty FANO jsi moderator velmi kontroverzni, nekdy smazes veci, ktere jsou tady normalnim jevem a dokonce nesou i nejakou informaci a jindy si toho ani nevsimnes...proste takovy dvoji metr. Pokud se rozhodnes strikne delat praci moderatora, tak to ale delej poradne, nebo se na to vykasli. Ptz abych videl, ze jednomu clovekovi neco smazes a dole zanechas oblibeny moderatorsky figl malym pismem a jindy jsou haldy OT a nic...no tak kde jsme jako?

Dale, jestli se nekdo domniva, ze je tady poradek, tak si nejsem jisty...porad je tady spousta zbytecnych veci, ktere by mely prednost ve smazani pred novym OT, ktere je treba aktualni. Poradny moderator by to alespon udelal tak, ze by OT nesmazal pouze presunul do sekce OT a do daneho tematu dal link malym pismem na aktualni pozici v OT tematu...ale proc to delat ze? Vsak musime ukazat, kdo je tady panem a zvlast nekterym lidem, at se to prece vi.

OT v bazaru je nezadouci, v technice taky, ale lide tady chodi, protoze si vymenuji nazory a rady a zazitky, pokud jim je budou moderatori mazat a nebude kde v diskuzi pokracovat...nebudou tady proste chodit.

A pak se zkuste zamyslet nad tim, jestli je to tady pro Vas prehledne a jasne, proc maji novi lide problem spravne zaradit tema a dodrzet pravidla... :103:

EX - Opel Tigra 1,4 16V + PB
Advertisment :-D

Profil Poslat e-mail  

PříspěvekNapsal: 03 úno 2011 08:35 
Master Tigr - Tigřice
Master Tigr - Tigřice

Ok, tak to delej za me, ja s tim nemam problem, treba se necemu priucim ... Ja se staram o Bazar, tam si myslim, ze to v poradku je, tam si procitam temata a snazim se drzet poradek... Faktem je, ze tu nejsem 24 hodin denne a tak to nekdy jde driv, nekdy pomalej a holt nekdy mi tam nekdo stihne napachat borcus, ale nehodlam se tady nikomu spovidat, jsem taky jen clovek a nemyslim si, ze bych mel dvoji metr, ale to je tvuj nator a jak jsem rekl, pokud myslis, ze to dokazes lip, budu jen rad, kdyz me vystridas...

PříspěvekNapsal: 03 úno 2011 09:04 
Master Tigr - Tigřice
Master Tigr - Tigřice

ja o tuto funkci zajem nemam, kdyz se mne pred 2ma rokama ptali, jestli to chci delat, rekl jsem, ze ne, ptz vim...ze tomuhle foru neni pomoci 8-)

Pokud tedy k tomu pristupujes svedomite, tak si dolad OT zde:
viewtopic.php?f=21&t=10109 - dokonce prosba o smazani!

viewtopic.php?f=21&t=10076 - zde nechutne OT lidi, kteri o tom nemaji ani sajnu, dokonce se tu nachazi informace, ktera muze nekomu uskodit

Tady je taky zbytecne OT - viewtopic.php?f=17&t=10031&start=15

Profil Poslat e-mail  

PříspěvekNapsal: 03 úno 2011 10:24 
Master Tigr - Tigřice
Master Tigr - Tigřice

kdyz se na to jeste jednou podivas, prvni dva odkazy jsou v OT:/ prodam koupim, tam si muzete kecat jak se vam zachce ... co se toho tretiho tematu tyce, tam jsem byl vskutku benevolentni, nic mene vim o tom tematu a nechaval jsem ho kvuli radam majiteli, kde inzerovat, ale promazu to .... Nic mene na to ze mam na starost celej bazar a jsem tak kontroverzni a neferovy jak pises, tak jsi tech inzeratu moc nenasel :mrgreen:

PříspěvekNapsal: 03 úno 2011 11:32 
Master Tigr - Tigřice
Master Tigr - Tigřice

No tak jiste, kdyz reknes, ze OT je OT tak to pak je jina...ja bych spis rekl inzerce je inzerce a ta ma nejake standardy.
Nejsem si vedom, ze pravidla na tomhle foru by byly zvlast pro BAZAR OT a BAZAR.
A kdyz uz mame OT v bazaru, proc to rovnou neni v OT, ktere tu uz je? Na co mame 2xOT...kdyz poradek, tak poradne...to ej ten dvoji metr Fano.

Navic, jak jsem psal...moderator by mel delat to, ze kdyz se rojezde diskuze, ktera je OT podle Tebe, ale nese informace pro diskutujici osoby, mel bys ji zkopirovat do OT a dat na ni odkaz do puvodniho tematu malym pismem, presne tak, kde pises, zes to editoval...nekomu ty smazane informace mohou chybet...stalo se zde nescetnekrat, ze bylo smazano neco, co je pro nekoho dulezite.

Tak co spokojen? Najednou se to zda jako vice problemu, hm?

Profil Poslat e-mail  

PříspěvekNapsal: 03 úno 2011 11:39 
Master Tigr - Tigřice
Master Tigr - Tigřice

Ja bych volil anarchii

Profil Poslat e-mail